سیاست حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در  پلاس 14 روزه

پلاس 14 روزه تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، ایمیل، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام مشخصات خود از قبیل نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره همراه را در اختیار پلاس 14 روزه قرار می دهید.

شما پس از ورود به سایت، به عنوان کاربر شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و اطلاعات فردی , IP شما در اختیار پلاس 14 روزه خواهد بود.

پلاس 14 روزه از اطلاعات شما برای موارد تجاری و… استفاده نخواهد کرد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید نام، نام خانوادگی، نام نمایشی، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را در بخش مربوط به حساب کاربری ویرایش کنید.

حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های پلاس 14 روزه نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

کلیه اطلاعات مربوط به سیستم پلاس 14 روزه در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما،‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم پلاس 14 روزه را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

0