قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کاربر موظف به رعایت قوانین است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش قوانین است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام و یا فرم در صفحه پرداخت درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه به صورت الکترونیکی به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه، شما رضایت خود را نشان می‏‌دهید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه از طریق پیام کوتاه و ایمیل به کاربر ارسال می شود. فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی پلاس 14 روزه محفوظ است.

0