لیست بازی‌های رایگان ماه آگوست ۲۰۱۹ سرویس پلی استیشن پلاس منتشر شد

لیست بازی‌های رایگان ماه آگوست ۲۰۱۹ سرویس پلی استیشن پلاس منتشر شد

وقتی به هفته پایانی ماه می‌رسیم، باید خودمان را برای اعلام لیست بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس و ایکس باکس لایو آماده کنیم. دیروز، مایکروسافت لیست بازی‌های رایگان سرویس خود برای ماه آگوست را منتشر کرد و امروز هم نوبت سونی رسید تا این کار را انجام دهد. ظاهراً آگوست ماه بسیاری خوبی برای دارندگان اشتراک پلی استیشن پلاس خواهد بود، زیرا سونی عناوینی را رایگان می‌کند که احتمالاً کمتر کاربری پیدا می‌شود که تمایلی برای اضافه کردنشان به آرشیو اکانت خود نداشته باشد.

نخستین بازی انتخاب شده، WipEout Omega Collection است که با دریافت آن به بازی‌های WipEout 2048 و WipEout HD و بسته الحاقی Fury HD دسترسی پیدا می‌کنید. اگر از طرفداران عناوین اتومبیلرانی باشید، احتمالاً نیاز به معرفی ندارید اما اگر با این سری آشنا نیستید، باید بگوییم که WipEout سری بازی‌های اتومبیلرانی آینده‌ نگرانه‌ای است که در آن جاذبه تاثیری روی خودروها ندارد.

این محصول توسط استودیو SCE Studio Liverpool ساخته شده که در سال ۲۰۱۲ بسته شد. از ویژگی‌های بازی WipEout Omega Collection می‌توان به ۲۶ مسیر مختلف و حالت واقعیت مجازی اشاره کرد.

دیگر محصولی که سونی برای مشترکین پلی استیشن پلاس در نظر گرفته، بازی شوتر و مخی کاری Sniper Elite 4 است که از نظر فضاسازی در تضاد کامل با WipEout Omega Collection قرار دارد. این محصول توسط استودیو ربلیون ساخته شده و درباره کارل فیربر، تک تیرانداز با سابقه ارتش آمریکا است. در این نسخه او به ایتالیا فرستاده می‌شود تا ضمن همکاری با نیروهای پارتیزان در مبارزه با سربازان نازی، از راز یک سلاح مخفی پرده برداری کند. از ویژگی‌های اصلی سری بازی‌های اسنایپر الیت می‌توان به X-Ray اشاره کرد. به واسطه این ویژگی، مسیر دقیق گلوله در هنگام عبور از بدن قربانی به شکل دقیقی نشان داده می‌شود.

بازی‌های نامبرده شده از تاریخ ۱۵ مرداد ماه رایگان می‌شوند. این بدان معناست که تا شش روز دیگر فرصت خواهید داشت تا عناوین رایگان ماه گذشته، یعنی Horizon Chase Turbo و Detroit: Become Human را به آرشیو اکانت خود اضافه کنید.

مطالب مرتبط

نظرات شما

0