لیست بازی‌های رایگان ماه جولای ۲۰۱۹ سرویس پلی استیشن پلاس منتشر شد

لیست بازی‌های رایگان ماه جولای ۲۰۱۹ سرویس پلی استیشن پلاس منتشر شد

در حالی که تنها چند روز تا آغاز جولای باقی مانده، سونی بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس در این ماه را اعلام کرد. بر این اساس، کاربران می‌توانند از تاریخ ۱۱ تیر ماه الی ۱۴ مرداد ماه دو بازی PES 2019 و Horizon Chase Turbo را به صورت کاملاً رایگان دریافت کنند.

بازی PES 2019 جدیدترین قسمت از سری PES کونامی محسوب می‌شود که به صورت سالانه شاهد عرضه نسخه‌های جدید آن هستیم. این فرنچایز چند سالی با مشکلات متعددی روبرو بوده و نسخه سال ۲۰۱۹ آن با بهبود در مکانیک‌ها، گرافیک، انیمیشن‌های بازیکنان و دیگر موارد توانست تا حدی اعتماد مجددی را به این سری بازگرداند.

بازی PES 2019 برای پی‌سی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان به همراه نسخه‌ای برای تلفن‌های همراه عرضه شد. این بازی در تخفیف‌های تابستانی استیم هم ۵۰ درصد ارزان‌تر به فروش می‌رسد.

نسخه بعدی این سری eFootball PES 2020 نام خواهد داشت. هنوز دلیل اصلی اضافه شدن پیشوند یاد شده معلوم نیست، اما تغییراتی در این بازی اعمال شده تا کاربران با تجربه واقعی‌تری از فوتبال طرف باشند. این عنوان در تاریخ ۱۰ سپتامبر یا ۱۹ شهریور برای همان پلتفرم‌های که نسخه قبلی را میزبان بودند، منتشر می‌شود.

بازی Horizon Chase Turbo نیز یک عنوان ریسینگ تحسین شده در سبک مسابقه‌ای است. این بازی برای پی‌سی (ویندوز، لینوکس و مکینتاش)، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شده. جالب است بدانید که Horizon Chase Turbo هم برای کابران پی‌سی در استیم به مناسبت تخفیف‌های تابستانی دارای ۴۰ درصد تخفیف بوده و با قیمت ۱۲ دلار به فروش می‌رسد.

همان‌طور که در ماه‌های پیش شاهد بودیم، دیگر خبری از عناوین رایگان سرویس پلی‌استیشن پلاس برای پلی استیشن ویتا و پلی‌ استیشن ۳ نیست.

مطالب مرتبط

نظرات شما

0