لیست بازی‌های رایگان ماه سپتامبر ۲۰۱۹ سرویس پلی استیشن پلاس منتشر شد

لیست بازی‌های رایگان ماه سپتامبر ۲۰۱۹ سرویس پلی استیشن پلاس منتشر شد

باز هم آخر ماه میلادی از ماه رسید و سونی لیست بازی‌های رایگان سرویس پلی‌استیشن پلاس برای ماه آینده را معرفی کرد. بدین صورت که در ماه سپتامبر می‌توانید قسمت سوم دو فرنچایز محبوب Batman: Arkham و Darksiders را کاملا رایگان دریافت کنید.

Batman: Arkham Knight پایانی بر سه‌گانه (یا چهارگانه، بستگی به این که از چه کسی بپرسید) بتمن: آرکام و همچنین بزرگ‌ترین نسخه این سری است که توسط استودیوی راک‌استدی ساخته شده. در این بازی یک بار دیگر در نقش این ابرقهرمان بسیار محبوب قرار می‌گیرید تا شهر گاتهام را از خطرناک‌ترین تهدیدی که این شهر به خود دیده نجات دهید. در مورد اینکه آیا آرکام نایت بهترین نسخه این مجموعه است یا خیر اختلاف نظر زیادی وجود دارد اما در هر صورت اگر کوچک‌ترین علاقه‌ای به دنیای ابرقهرمانان دارید نباید این نسخه را از دست دهید.

از طرف دیگر Darksiders 3 را داریم. دنباله‌ای بر فرنچایز محبوب نسل ۷ که پس از ماجراهای ورشکست شدن شرکت THQ به نظر می‌رسید که به پایانی زود هنگام رسیده است.

اما به لطف شرکت Nordic Games که اکنون با نام THQ Nordic شناخته می‌شود، نسخه سوم این سری توسط استودیوی Gunfire Games، متشکل از بسیاری از سازنده‌های اصلی، در اواخر سال گذشته عرضه شد. به رسم نسخه‌های قبلی، در این نسخه نیز هدایت یکی از چهار سوار آخرالزمان به نام Fury را بر عهده می‌گیرید تا ۷ گناه مرگبار را از بین ببرید.

بتمن: آرکام نایت و دارکسایدرز ۳ هر دو از تاریخ ۱۲ شهریور الی ۸ مهرماه به طور مجانی برای کاربران پلی‌استیشن پلاس در دسترس قرار خواهند گرفت. همچنین اگر تاکنون بازی‌های ماه گذشته که Sniper Elite 4 و Wipeout Collection باشند را دریافت نکرده‌اید، تا ۱۱ شهریور فرصت دارید که آن‌ها را دانلود کنید.

مطالب مرتبط

نظرات شما

0