لیست بازی‌های رایگان ماه ژانویه ۲۰۲۰ سرویس پلی استیشن پلاس منتشر شد

لیست بازی‌های رایگان ماه ژانویه ۲۰۲۰ سرویس پلی استیشن پلاس منتشر شد

سونی در این ماه «شبیه‌ساز بز» (Goat Simulator) و Uncharted: The Nathan Drake Collection را در دسترس کاربران پلی استیشن پلاس قرار خواهد داد.

Goat Simulator در سال ۲۰۱۴ برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و بعد از بازخوردهای مثبتی که به‌ خاطر ایده عجیبش گرفت، سازنده آن را برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان هم پورت کرد. در شبیه‌ساز بز همانطور که اسمش نشان می‌دهد، بازیکن کنترل یک بز را در اختیار دارد و باید هر چیزی که سر راهش قرار دارد را از بین ببرد.

اما دومین بازی که در واقع خودش سه بازی به حساب می‌آید، The Nathan Drake Collection است. سونی پیش از عرضه آنچارتد ۴ تصمیم گرفت تا اول سه‌گانه قبلی آنچارتد را برای پلی استیشن ۴ بازسازی کند. در نتیجه این تصمیم، The Nathan Drake Collection سال ۲۰۱۵ به کنسول نسل هشتم سونی آمد.

احتمالا یکی از دلایلی که باعث شده کالکشن آنچارتد یکی از گزینه‌های سونی برای ماه ژانویه باشد، آنچارتد ۲ است. سونی در ماه‌های ژانویه معمولا عادت دارد بازی‌هایی را رایگان کند که حال و هوای برفی دارند و بنابراین چه چیزی بهتر از آنچارتد ۲ که بخشی از آن در کوهستان‌ها اتفاق می‌افتد؟

تا الان بازخوردهای اولیه به بازی‌های پلاس ژانویه آن‌قدرها مثبت نبوده و با وجود اینکه هر دو جزو آثار معروف نسل هشتم هستند اما ظاهرا بازیکن‌ها انتظار عناوین جدیدتری داشتند. کاربران پلاس می‌توانند این دو بازی را از ۷ ژانویه (۱۷ دی) دانلود کنند.

مطالب مرتبط

نظرات شما

0