لیست بازی‌های رایگان ماه ژوئن ۲۰۱۹ سرویس پلی استیشن پلاس منتشر شد

لیست بازی‌های رایگان ماه ژوئن ۲۰۱۹ سرویس پلی استیشن پلاس منتشر شد

سونی با انتشار ویدیویی تایید کرد که بازی‌های Sonic Mania و Borderlands: The Handsome Collection طی ماه‌ آینده میلادی در دسترس کاربران پلی استیشن پلاس قرار خواهند گرفت.

سونیک مانیا یک بازی ۱۶ بیتی است که اکثر مراحل آن بر اساس بازی‌های دوران اوج سری سونیک بازسازی شده‌اند. جالب است بدانید که کار ساخت این بازی به عده‌ای از طرفداران سونیک سپرده شد. این حرکت سگا با تحسین عده‌ زیادی همراه بود و Sonic Mania هم توانست نظر گیمرها و منتقدان را به خود جلب کند. این بازی در.واقع تابستان ۲۰۱۷ برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پی سی منتشر شده بود.

Borderlands: The Handsome Collection نیز دیگر عنوانی است که کاربران پلی استیشن پلاس طی ماه آینده میلادی می‌توانند آن را به صورت رایگان دریافت کنند. این کالکشن شامل قسمت اول، دوم و نسخه The Pre-Sequel از سری Borderlands می‌شود. تجربه این بازی‌ها می‌تواند به خوبی شما را برای Borderlands 3 که در سال جاری برای ایکس باکس وان، پی سی و پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود، آماده کند.

کاربران پلی استیشن پلاس از تاریخ ۱۴ خرداد می‌توانند این ۲ بازی ذکر شده را به صورت رایگان دریافت کنند. لازم به ذکر است که تا آن زمان بازی‌های رایگان فعلی این سرویس هنوز قابل دانلود خواهند بود.

در ضمن، همان‌طور که سونی پیش از این مشخص کرده بود، چند ماهی می‌شود که دیگر خبری از بازی‌ رایگان برای کنسول‌های پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا نیست. جدا از این موارد، انتظار می‌رود که سونی طی سال ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ پلی استیشن بعدی را در سطح جهان عرضه کند.

مطالب مرتبط

نظرات شما

0